wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Płatności

Płatności

W sklepie internetowym  możesz zapłacić na różne sposoby.
 
  Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

 BLINK

Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę w zależności od wybranego operatora w płatnościach elektronicznych firmy przelewy24.pl, imoje a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności wyślemy do Ciebie zamówione produkty.
 
 PRZELEW BEZPOŚREDNI


Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę firmy przelewy24.pl, imoje naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę przelew24.pl, imoje wyślemy do Ciebie zamówione produkty.

 
  KARTA PŁATNICZA

Składając zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy przelewy24.pl, imoje - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę przelewy24.pl, imoje wyślemy do Ciebie zamówione produkty.


 PRZELEW ZWYKŁY

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas email z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Ponieważ dla każdego zamówienia generowany jest unikatowy numer, pamiętaj, aby w tytule przelewu podać nr zamówienia. Po potwierdzeniu wpłaty na nasze konto towar zostanie wysłany zgodnie z wybranym standardem.


 GOTÓWKA 

Za zamówione produkty płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.


 
Przejdź do strony głównej

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 10%

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez sklep byBOCIEK.pl którego właścicielem jest firma byBOCIEK.pl, ul.Oświęcimska 154A 45-641 Opole, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwie plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

Minimalna wartość zamówienia o jakiej będzie można zrealizowac kupon rabatowy to: 100,00 zł